logo

Biuro Rachunkowe Rzetelni Księgowość na miarę Twoich potrzeb. Księgowość dla wymagających przedsiębiorców Biuro Rachunkowe Rzetelni

PROMOCJE

1Promocja „PIERWSZY BIZNES”*

Oferta jest skierowana do nowo powstających firm. Wiemy, jak bardzo kłopotliwe mogą być początki zakładania i rozliczania z budżetem firmy, więc w ramach podpisania umowy na okres 12 miesięcy przez pierwsze 6 miesięcy świadczymy usługi o 50% taniej.


poznajomosciPromocja „PO ZNAJOMOŚCI”*

Promocja jest skierowana do obecnych Klientów. Dla każdego Klienta z Państwa polecenia, z którym podpiszemy umowę na minimum 12 miesięcy otrzymają Państwo 1 miesiąc darmowej obsługi.


poczatekPromocja „NOWY POCZĄTEK”*

Jesteś już jakiś czas na rynku, ale nie możesz zdecydować się jakie biuro księgowe wybrać - trafiłeś idealnie. Jeśli podpiszesz z nami umowę na minimum 12 miesięcy otrzymasz o 20% tańszą usługę przez pierwsze 6 miesięcy.


 Promocja „PRZYJDŹ DO NAS”*

Jeśli już jesteś na rynku przedsiębiorców i Twoje obecne biuro nie jest w stanie zapewnić Ci profesjonalnej obsługi jakiej oczekujesz lub po prostu chcesz zmienić Swojego księgowego, przyjdź do nas. Zaproponujemy promocję przy podpisaniu umowy na minimum 12 miesięcy 50% taniej na usługi przez pierwsze 6 miesięcy.


Oferty się nie łączą. Oferty dotyczą maksymalnie 50 dokumentów miesięcznie.

biuro-rachunkowe-rzetelni-logo

Biuro Rachunkowe Rzetelni

Al. 29 Listopada 65

31-425 Kraków

tel.: +48 788443914

    ?

    BR Rzetelni Sp. z o.o.

    Adres: Al. 29 Listopada 65, Kraków

    Nr tel. +48 788443914